Měsíční studijní stáž na klinice Tradiční čínské medicíny v čínském Tianjinu

Cena zahrnuje

zpáteční letenka, transfery z letiště v Pekingu do Tianjinu a zpět busem nebo rychlovlakem, zajištění víz na Čínské ambasádě v Praze, služby tlumočníků, studijní poplatky, školné vč. vydání certifikátu o absolutoriu, ubytování v 2/3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením ve studentské koleji nacházející se blízko univerzitní nemocnice.

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, strava
Samostatné stravování: 40-100 yuanů/den
1,- yuan = cca 3,60-kč (záleží na kurzu dolaru)

Program výuky

Obsah dopolední praxe – po – pá 8:30 hod. – 11:30 hod.

1. a 2. týden – dopolední praxe v ordinaci po 5-ti členných skupinkách na jednotlivých odděleních.

3. týden – výuka Tuina masáže

Tlumočení z čínštiny do angličtiny (čínským tlumočníkem přiděleným univerzitou, následné tlumočení z angličtiny do češtiny vlastním tlumočníkem).

Oběd + odpočinek – 12:00 hod. – 14:00 hod.

Obsah odpoledních přednášek (po – čt – 14:00 hod. – cca 16:30 hod. )

Ubytování

Ubytování v Tianjinu (10 mil. obyvatel) je zařízeno ve studentském hotelu pro cizince. Výhodou ubytování je, že se nachází poblíž univerzitní nemocnice tradiční čínské medicíny, kde se odbývá většina stáží. V bezprostředním okolí, v živých, obchodním ruchem kypících uličkách si mohou studenti nakoupit levné a přitom kvalitní polední jídlo.

Doplňující informace – bude čas i na výlety

Odborná stáž potrvá celkem 3 týdny, vždy od pondělí do pátku. Po příletu do Pekingu je zhruba 3-4 dny poznávací část stáže kvůli adaptaci.

V Pekingu býváme ubytovaní ve studentském hostelu po 2-4 na pokoji. Poloha hostelu i cena ubytování je velmi výhodná. Tento čas je využitý k výletům na Velkou čínskou zeď, do buddhistických chrámů, Zakázaného města, Letního paláce, Chrámu nebes, Konfuciova chrámu, Chrámu bílých oblaků, nebo do krásných čínských parků. Víkendy během studijního programu v Tianjinu zůstávají volné, kdy je možné opět zorganizovat výlety. Ženská část výpravy tento víkendový čas hojně využívá k návštěvě tržnic, které překypují nádherným oblečením za úžasné ceny (udělejte si místo v kufru ještě při odletu). Nebo se prostě o víkendu jenom odpočívá, chodí na masáže a navštěvují restaurace s úžasným jídlem.