O nás

     Jsme rodinná škola a snažíme se i toto prostředí vytvořit mezi Vámi studenty. Chceme se s Vámi podělit o tisíciletou moudrost starověkých čínských lékařů tak, aby látku pochopil každý, kdo má zájem proniknout do tohoto krásného oboru. Jsme škola s více jak dvanáctiletou tradicí. Od této doby se stále vyvíjíme a rosteme i do zahraničí. Škola, kterou pořádáme je otevřena každému, s chutí studovat a dál se rozvíjet.

Reference

V Akademii TČM som absolvovala 2 kurzy (Diagnostika a Akupunktúra) v trvaní 5 rokov. Štúdium bolo zaujímavé, rôznorodé, lektorky boli veľmi fundované, uvádzali veľa príkladov zo svojej dlhoročnej diagnostickej a terapeutickej praxe. Na rozšírenie praktických znalostí zorganizovala Akademie v priebehu štúdia cez letné prázdniny Letnú školu venovanú Fytoterapii na spoznávanie domácich bylín a porovnanie ich účinkov s čínskymi bylinami. Organizácia štúdia bola realizovaná odborne, precízne, vždy boli včas dodané študijné materiály a pomôcky k praktickým úlohám. Srdečná vďaka za profesionálny a ľudský prístup 🙂

– Zuzana Hriňová, absolventka

 

“Dobrý deň, chcem Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať. Chodila som k Vám už na seminár tcm pre domáce použitie potom som sa rozhodla pokračovať dalej ako diagnostik a teraz ešte pokračujem v akupunktúre mám za sebou všetky kurzy bylín, ktoré ste pre nás pripravili. Veľmi rada navštevujem Vašu školu s úžasnými prednášajúcimi  p. Mudr. Vosátková p. Mudr. Nezvalová p. Sušický starší aj mladší a vždy pekne usmiata sympatická Miška. Veľmi si vážim Váš prístup a celú organizáciu všetkého ….. Som rada že navštevujem Vašu školu a určite ju doporučím aj iným. Mala som potrebu Vám to vyjadriť aj takouto formou. Vaša škola má niečo naviac… Ďakujem prajem všetko dobré.”

– Buchová Zlatica, absolventka

 

Dobrý den, vážený a milý pane Sušický, moc Vás zdravím po absolvování semináře v Kuksu a cítím potřebu se k semináři ještě vyjádřit. Je třeba říct, že paní doktorky odvedly tak obrovský kus práce, že si nejsem jistá, jestli to vůbec v tuto chvíli dokážeme dostatečně ocenit. Snad se nám to podaří v budoucnosti, po vlastních zkušenostech v případné vlastní praxi. Mockrát děkuji za Vaše úsilí a zorganizování semináře (ačkoli jsem spala v “Grandhotelu” :-)). Moc si vážím Vašeho přístupu k celé věci. Nedělat z TCM něco exkluzivního, nedostupného. Váš přístup je mi velmi blízký, odpovídá mému životnímu postoji a filosofii. Děkuji Vám za něj opravdu moc. A poděkování i všem ostatním, kteří s organizací pomáhali.

– Kateřina Stundlová, absolventka